Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejne problemy z dietami i redukcją

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

pokstok

pokstok
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Wzrost 180cm, waga 88,5 kg, ćwiczę 4/5 razy w tygodniu Wczesnij musiałem jesc 3100 kalorii, według kalkulatorów żeby utrzymać wagę gdy ważyłem 87kg. Jadłem za mało i wróciłem do takich kalorii. Przytyłem na tym 1,5 kg przez okres 2 tygodni. Tydzień temu obciąłem kalorie do 2800 i moja waga w ciągu tygodnia się w ogóle nie zmieniła. Czyli teraz po prostu muszę dalej obciąć te kalorie jakoś do 2500 i obserwować co się będzie działo czy co mam robić? Taka liczba kalorii na redukcji, gdy ćwiczę po 4/5 razy w tygodniu nie jest za mała? Kalkulatory sugerują jeść zdrowo 600 kalorii więcej. Doradźcie mi proszę, bo już dostaje pierdolca z tymi dietami.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

według kalkulatorów żeby utrzymać wagę gdy ważyłem 87kg. Jadłem za mało i wróciłem do takich kalorii.

kalkulator to tylko wyznacznik, to czy jadłeś za mało? Jesli jadłeś za mało- to waga  powinna spadać.  Kontroluj jeśli dalej tak będzie- to znaczy, że nie jesteś w deficycie i dalej masz ucinać lub dodać aktywności.

Kalkulator to tylko przykład ...

Licz kalorie i jak waga stoi ucinaj albo dodawaj aktywnosci  w przypadku problemów zapraszam na konsultacje/prowadzenie 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

pokstok

pokstok
  • Autor tematu
Ok, dziekuje za odpowiedź

pokstok

pokstok
  • Autor tematu

kalkulator to tylko wyznacznik, to czy jadłeś za mało? Jesli jadłeś za mało- to waga  powinna spadać.  Kontroluj jeśli dalej tak będzie- to znaczy, że nie jesteś w deficycie i dalej masz ucinać lub dodać aktywności.
Kalkulator to tylko przykład ...
Licz kalorie i jak waga stoi ucinaj albo dodawaj aktywnosci  w przypadku problemów zapraszam na konsultacje/prowadzenie

Minął miesiąc i schudlem ledwo tylko 2kg, teraz jem 1800kcal, trenuje 3 razy w tygodniu plus chodzę do pracy ktora jest niestety siedząca. Wczesniej robilem od stycznia do teraz zrobilem 2 refeedy i ciagle wychodzi tak samo, w sensie wracalem do wiekszych kalorii i tylem kilka kg potem ciachalem kcal zeby byc na deficycie i dodawalem aktywnisci fizyczne i znowu stawalem w miejscu. Czy opcja tego typu ze moge byc endo jak Ponczek z WK jest w miare sensowna i to jakbym jadl mniej niż 1800kcal?

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 469
  • LocationTarnów

Może warto zrobić badania tak kontrolnie, odpocząć z miesiąc na kaloryczności odpowiedniej do utrzymania wagi. I wrócić później na redukcje, bo nie ma sensu tak ciągle organizmu męczyć w dodatku gdy niby według ciebie są słabe efekty, przez co się demotywujesz dodatkowo.

11040178_banerokrojonynowy.jpg

pokstok

pokstok
  • Autor tematu
jakie badania dokladnie masz na mysli?

pokstok

pokstok
  • Autor tematu
wczesniej juz tak probowalem w wakacje
na dwa miesiace wrocilem do kalorycznosci takiej aby utrzymac wage i to bylo okolo 2300/2400 bo przy wiekszej dawce tylem i serio juz tyle czasu sie z tym mecze ze nie wiem czy warto redukowac czy po prostu przymasowac troche i potem sie zabrac za porzadna redukcje?

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 469
  • LocationTarnów

To już przypadek indywidualny i z tego co piszesz cieżko Cię tak naprowadzić abyś sam ogarnął. Podstawowe idź do lekarza i niech ci wypisze jak najwiecej.

11040178_banerokrojonynowy.jpg

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

popieram :) 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016