Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przejscie z CKD na Low Carb

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

magnum

magnum
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam. 
Jestem juz prawie 5 miesiecy na CKD. Efekty zadowalajace, waga spadla 20kg. Mam jednak jeszcze troche tluszczu w dolnych partiach brzucha tak wiec redukcja jeszcze nie jest skonczona. Mysle ze juz wystarczy tej ketozy bo moze to sie odbic na zdrowiu, no i moja zonka jest ze mna na diecie i jej nie sluzy ketoza, ma slaby metabolizm i waga jej nie chce schodzic. Tak wiec postanowilem sprobowac z Low Carb, powiem szczerze ze pierwszy raz bede na tej diecie bo nigdy nie bylem zwolennikiem laczenia ww z tluszczami na redukcji ale slyszy sie bardzo dobre opinie na temat LC i chcialbym tez wreszcie robic interwaly. Nie wiem jak najlepiej przejsc z CKD na Low Carb bo kazdy artykul mowi co innego. Jestem po weekendowym ladowaniu wiec chcialbym juz zrobic przejscie. Czy lepiej stopniowo zwiekszac wegle i ucinac tluszcze az dojde do okolo 150g wegli? Czy moze od razu uciac tluszcze i zwiekszyc wegle?

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 380
  • LocationKraków

na pewno stopniowo nie od razu. Im dłuższe wyjscie tym lepiej.

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

magnum

magnum
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Czy powinienem zrobic przerwe od ujemnego bilansu kcal i 2 tygodnie pociagnac na zerowym bilansie? 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016