Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siemanko

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

xKakashi

xKakashi
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Siemanko,jestem Michał.Własciwie to nie jestem pewien czy to dobry dział,ale postanowilem ze tu napisze. Mam 20 lat,ok.187 cm i waze tylko 75kg.W dziecinstwie grałem duzo w pilke nozna ,biegalem ,tykalem.sie kazdego sportu,zmiana.nastapila w technikum ,poznalem nieodpowiednich "ziomkow",alko co weekend ,jaranie . Nabawiłem sie lekkiej depresji i zrozumialem ze marnuje swoje zycie.Chce coś zmienic w swoim zyciu ,pokazac ze cos.osiagnalem ,poprawic.swoje samopoczucie. Dlatego padło na siłownie ,poniewaz zle sie czuje w swoim ciele i chce to zmienic. Cwiczylem kiedys troche z przerwami . Straszna lipa ,ale na ławce wycisne 50 kg. A na biceps biore hantle 10 kg. Chodze od 2 tygodni i czuje sie coraz lepiej psychicznie i fizycznie. Cwicze 3x w tygodniu co drugi dzien. Kalorie dzienne to.3000kcal +plus gainer. Aczkolwiek nie jest latwo to wszystko zjesc ,jak.sobie z tym radzicie ? Co was motywuje ? Chcialbym tez dodac ,ze za 5 miesiecy widze sie z bardzo wazna dla mnie osoba i chcialbym zeby zauwazyla ze robie cos produktywnego w swoim zyciu ,czy po okresie 5msc druga osoba zauwazy ze wgl cwicze ?Dziekuje z gory i pozdrawiam

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 468
  • LocationTarnów

Jeśli będziesz dobrze się odżywiać, trenować mądrze to w 5 miesięcy można sporo poprawić w sylwetce. O ile się wie jak się za to zabrać. Bo błądzić można latami bez efektów.

11040178_banerokrojonynowy.jpg

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

5 miesięcy mały okres czasu ale  dopięte wszystko na maxa jak wyżej Domino napisał i można co nie co zrobić 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016