Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zastój w redukcji

redukcja dieta bmr

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Jozin2703

Jozin2703
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam , jakoś miesiąc temu zacząłem redukcje na początku szkło fajnie dieta 3000kcal w dni treningowe i 2700 w dni nietreningowe interwały po każdym treningu (tj 4 razy w tyg ) po 15 min dość lekkie żeby sie nie zajechać micha stosunkowo czysta w 90% bo na weekend zdarzało się że wleciało jakieś śmieciowe jedzenie ale wliczane w zapotrzebowanie. Waga zeszła z 96/97kg do 91 kg, według mnie całkiem fajny wynik ,tylko że teraz przez ostatnie półtorej tygodnia stale utrzymuje się waga 91kg. 
Moje pytanie jest czy zwiększysz/zmniejszyć zapotrzebowanie ? 
Na kalkulatorach ze stron takich jak fabryka siły , czy potreningu wychodzi mi zapotrzebowanie 3600kcal do wagi 91 kg , czy to oznacza ze powininem zwiekszyc kalorycznosc swojej diety do np 3300 żeby dalej redukować  ?

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

Zmniejszyć skoro waga nie spada...  tyle kcal to sporo :) więc jak nie leci to utnij. 

nie to nie oznacza że powinieneś zwiększyć każdy z nas jest inny, jedni maja szybszy inni wolniejszy metabolizm- a kalkulator to tylko ' schemacik' 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: redukcja, dieta, bmr

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016