Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam wszystkich

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Casper101

Casper101
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Witam wszystkich . Na początek coś o mnie, mam 27 lat, wzrost  172, waga 75kg. Jestem typowym endomorfikiem. Sport gdzieś zawsze był w moim życiu, ok 2 lat ćwiczyłem regularnie na siłowni. Próbowałem nabrać masy mięśniowej, ale miałem wrażenie że obrastam w tłuszcz a ręce ciągle są chude. W ostateczności progres stanął i nie miałem motywacji na dalsze treningi. Od jakiegoś miesiąca przerzuciłem się na kalistenikę. Ćwicze 4-6 razy w tygodniu. Sprawia mi ona więcej przyjemności niż siłownia, aczkolwiek za żeliwo zdarza mi się chwycić. Problem mój polega na tym że mimo dość dużej aktywności fizycznej, nie widzę żadnych zmian wizualnych. Dużo biegam, zdarzała mi się robić 40km tygodniowo, do tego były pompki, brzuszki przysiady. Od jakiegoś tygodnia zacząłem po prostu mniej jeść, może to był problem, tylko czy jedząc mniej będę miał siłę na tak duży wysiłek? 
Tryb pracy mam siedzący. Staram się odżywiać zdrowo, mało smażonego, jedyny cukier to jedna posłodzona kawa. ( 2 płaskie łyżeczki ) Jem regularnie 7:30 – 10:00 – 12:00 - 16:30 – 21:00. Mało śpię 7 h dziennie. Doradźcie, w czym jest problem? Mój cel to zastąpienie tłuszczu mięśniami i zbudowanie większej siły. Mam nadzieję że komuś będzie się chciało przeczytać te wywody 
Pozdrawiam.

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 469
  • LocationTarnów

Trzeba obrać cel albo redukcja tłuszczu albo budowanie masy mięśniowe przy odpowiedniej diecie. Bo odżywianie to połowa sukcesu, jeśli to nie jest odpowiednie żaden trening nie przyniesie efektów a tylko będziesz stał w miejscu.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy mogę zaprosić do współpracy.

11040178_banerokrojonynowy.jpg

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

Jak nie liczysz nie wiesz nigdy nic 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016