Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dendrox 7nutrition

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Tyr9102

Tyr9102
  • Tytuł: Dzik
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 51
  • LocationPoznań

Jako maniak przed treningówek, postanowiłem poszaleć z ceną i zakupiłem sobie dendrox nowość od firmy 7nutrition. Po treningu dam posta z recenzją. Czuje się jak dziecko co dostało nową zabawkę :D Stosował ktoś z Was?

http://www.7-nutriti.../zestaw-dendrox

Tyr9102

Tyr9102
  • Autor tematu
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 51
  • LocationPoznań

Już po treningu bicka tricka. Pompa przeogromna, energia też rozpierdala. Gdy już skończyłem łapy a zwykle jak je dobrze odpierdolę to nie mam siły na nic innego to jeszcze zrobiłem, brzuch, i przedramiona, mając dalej energie na ćwiczenia. Mimo że robiłem łapy to pompa na każdej partii chyba wjechała. Jutro mi wypada klata, dam foty przed i po treningu by pokazać co ta pompa robi z człowieka. SAW sie chowa, i nie ma tego zjebanego mrowienia na całym ciele co po kochanym sawiku:) Mimo że byłem zjebany po 24godzinnej zmianie w pracy i spałem tylko 3h, to po przyjebaniu 1 miarki tego, postawiło mnie na nogi błyskawicznie. 

Reaktor

Reaktor
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 2
  • LocationDeepest depths of the mind

Przez przypadek trafiłem na informacje na YT o tym suplemencie i mnie zainteresował. Twoja opinia wskazuje na to, że może faktycznie być to warty uwagi produkt, więc myślę że włączę go do suplementacji w przeciągu najbliższego czasu. Oczywiście dam znać czy odczuwałem podobne sensacje do Ciebie. Standardowo jestem sceptyczny do wszelkich środków, które obiecują przenoszenie gór etc. ;-) W sumie do tej pory nie stosowałem żadnych "typowych" przed treningówek, więc myślę że powinienem zauważyć efekty po zastosowaniu Dendroxa. 

Tyr9102 czy może od czerwca coś się zmieniło jeśli chodzi o Twoje wrażenia związane z tym suplementem?

unknown007

unknown007
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Reputacja: 604

Mała ciekawostka odnośnie dendrobium, myślę, że warto przeczytać przed zakupem.

http://hprc-online.o...lement-products

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016