Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za szybkie bicie serca

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

8pack

8pack
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Byłem na badaniach do szkół i wyszło mi że bardzo szybko bije mi serce i że sięgam limitu 100, 100 coś i ciotka która jest pielęgniarkom mówiła mi żebym zwolnił z siłownią ale tak mi to weszło w naóg że nie wyobrażam sobie tego i oprócz biegania moge coś zrobić żeby troche zmiejszyła sie ilość uderzeń czy mam skończyć z siłownią ????? 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

zapraszam do kardiologa... na badania, a nie pytać ludzi na forum. Jak Ci kardiolog powie, ze możesz to możesz. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Bartek Byku

Bartek Byku
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 74

Tak jak Vitek już powiedział - kierunek lekarz specjalista. Zdrowie jest najważniejsze, serio. Jeśli kardiolog zabroni siłowni - nie ryzykuj zdrowia, co najwyżej redukuj samą dietą.

Pomogłem? Daj lajka :)
"Nawet gdy czujesz strach albo już nie masz sił, musisz dotrwać do końca, choćbyś miał tu paść na ryj!" Zbuku

Instruktor siłowni, trener personalny.
Potrzebujesz pomocy w diecie, treningu lub suplementacji? Napisz

Zapraszam do mojego dziennika

Bartek K

Bartek K
  • Reputacja: 52

I do tego polecam wybrać się prywatnie. U mnie w mieście do poradni kardiologicznej z nfzetu czeka się co najmniej do przyszłego roku...

Look like a hero in one year! Zapraszam na bloga ---> looklikeaheroinoneyear.tumblr.com

oraz na mój profil na insta! ---> www.instagram.com/im_athlete_001

Arczi

Arczi
  • Reputacja: 59

Taa, nasza służba zdrowia. Jesteś zdrowy idziesz do lekarza i nagle dowiadujesz się że jesteś chory. Mi też już kiedyś chcieli zakazać treningów ale przez to że serce mi biło niby zbyt wolno i w ekg wykryło jakieś usterki. Nie przestawaj ćwiczyć i zacznij biegać 3-4x razy w tygodniu wolnym truchcikiem 40-60 minut co z czasem spowolni Twoje tętno spoczynkowe, zmniejszając liczbę bić serca oraz zwiększy zdolności regeneracyjne organizmu. Jeśli masz jakieś wątpliwości to jak już to do lekarza sportowego a nie do rodzinnego który jak większość lekarzy w Polsce na początku zabroni treningów -.-.  Mi samo myślenie o tym że dali mi skierowanie na echo serca powodowało że serce nierówno biło. 

PiDzej

PiDzej
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 9

Mój kumpel chodzi na karate(17 lat) i też wykryli u niego jakąś wadę serca, bo raz na treningu się słabo poczuł i poszedł na badania. Też mu mówili, że powinien przestać ćwiczyć, ale on ćwiczy tylko uważa na siebie i kontroluje swój organizm i nie przeszkadza mu to po raz któryś z kolei zdobyć mistrzostwo polski :) Także najważniejsze jest byś Ty potrafił to kontrolować i wiedział kiedy organizm może a kiedy nie :)

Pozdro! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016