Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uszkodzony nerw/ zapalenie nerwu

nerw ból w klatce ból okolice odcinka szyjnego

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

zugi

zugi
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • LocationSkarżysko/Kielce

Witam,

W tamtym roku coś mnie zabolało w okolicy klatki piersiowej na sił, po treningu poszedłem pobiegać ze znajomą jeszcze. na drugi dzień nie mogłem zbyt ruszać głową w lewą stronę,myślałem że mnie przewiało. Ból przypominał ten kiedy dentystka dojdzie do nerwu;/ Odrętwiałe drugi i trzeci palec u lewej reki, ból od szyji, przez lewy bark,łokieć. Objawy brak siły w lewej ręce, przy wyciskaniu na klatkę ręka lewa dużo słabsza, wypadanie hantli z rąk itpe. Diagnoza lekarza uszkodzony nerw pośrodkowy. Rehabilitacja: "albo sie panu naprawi albo nie". Diagnoza prywatna: czym sie zatrułeś tym sie lecz-po części pomogło ale ostatnio wróciło jak zaczałem jeżdzić moto.. Ktoś miał coś podobnego,zna jakiegoś specjaliste? pozdro;] 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

Wiesz co z nerwami jest taki problem, że po za operacją nie bardzo da się je skorygować. Chociaż swoje wiem... masażyści sportowi powinni się tym zając i wiedzieć co z tym zrobić. Prawodpodobnie w przeciągu lat intesywnych ćwiczeń nerwy nie nadążały ze wzrostem mięsni mam tak w przypadku prawej nogi i często nie czuję palca dużego i 4-tego małego ( albo ucieka mi nagle na różne strony świata ). Poprawiło mi się jak w diecie pojawiło mi się więcej tłuszczy i od jakiegoś czasu rozciągam masując nogę regularnie ( + gorące kąpiele ). 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

shuen

shuen
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 7
Z nerwami mozna cuda... Znajdz dobrego neurologa i rehabilitanta. Po wypadkach sa ludzie co nie moga dlugopisu utrzymac i po kilku zajeciach wszystko wraca do normy. Ja bym bardziej skupil sie na znalezieniu przyczyny, nie masz klopotow z gora kregoslupa(odcinek szyjny/piersiowy). Jakies przebyte wypadki kontuzje?robiles rezonans?

zugi

zugi
  • Autor tematu

Wiesz co z nerwami jest taki problem, że po za operacją nie bardzo da się je skorygować. Chociaż swoje wiem... masażyści sportowi powinni się tym zając i wiedzieć co z tym zrobić. Prawodpodobnie w przeciągu lat intesywnych ćwiczeń nerwy nie nadążały ze wzrostem mięsni mam tak w przypadku prawej nogi i często nie czuję palca dużego i 4-tego małego ( albo ucieka mi nagle na różne strony świata ). Poprawiło mi się jak w diecie pojawiło mi się więcej tłuszczy i od jakiegoś czasu rozciągam masując nogę regularnie ( + gorące kąpiele ). 

Część, dzięki za odpowiedź. Mnie pomogło dopiero..morsowanie, darmowa krio.Bardziej mnie boli przy złej pogodzie i jak jeżdze moto, czyli jak jest chłodniej...ból reumatyczny..poszukam dobrego rehabilitanta, może odezwe się do kogoś z Vive  

zugi

zugi
  • Autor tematu

Z nerwami mozna cuda... Znajdz dobrego neurologa i rehabilitanta. Po wypadkach sa ludzie co nie moga dlugopisu utrzymac i po kilku zajeciach wszystko wraca do normy. Ja bym bardziej skupil sie na znalezieniu przyczyny, nie masz klopotow z gora kregoslupa(odcinek szyjny/piersiowy). Jakies przebyte wypadki kontuzje?robiles rezonans?

Hej, poważniejszych wypadków nie było, wyciskałem na klatkę i to jakimś rozgrzewkowym ciężarem i coś zabolało. Byłem u masażysty,akupunktura, neurolog mi zastrzyki przepisał i dopiero puściło. Było to rok temu w maju.W lipcu zacząłem chodzić na sił ale brakowało mi ścisku i sily w lewej ręce, do tej pory tyle nie mam. W sumie pomogło dopiero morsowanie..Gdy próbuje napiąć tric tyłem mam w nim skurcz i jak nosiłem cięższą torbe z zakupami to czułem jakbym mial linke w ciele i mi sie wzynala w nie. Teraz gdy krece glowa na boki i w dol to mnie boli kark. Miałem robioną przewodność nerwu, wszytsko ok.Gdy jest chłodniej albo gdy dłużej pośmigam moto i zmarzne to mam bole, bardziej reumatyczne. Myślałem o lampach ale nie wiem czy pomoga..Rezonansu nie robiłem. Dzięki za odpowiedz.

shuen

shuen
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 7
Moze podzialaj dwotorowo. Z jednej strony postaraj sie zdobyc diagnoze [rezonans kregoslupa koniecznie]. Jednoczesnie rozpocznij rehabilitacje. [cwiczenia z rehabilitantem i zabiegi typu laser, krio czy co tam ci przepisza]. Jak nie znajdziesz porzadnego neurologa polece ci we Wro. Pzdr

zugi

zugi
  • Autor tematu

Moze podzialaj dwotorowo. Z jednej strony postaraj sie zdobyc diagnoze [rezonans kregoslupa koniecznie]. Jednoczesnie rozpocznij rehabilitacje. [cwiczenia z rehabilitantem i zabiegi typu laser, krio czy co tam ci przepisza]. Jak nie znajdziesz porzadnego neurologa polece ci we Wro. Pzdr

oki, dzięki ,w

kontakcie:)

Antek

Antek
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 16
  • LocationChorzów

Jakie te zastrzyki Ci przepisał ? 
Przeciw bólowe czy ( zapomniałem nazwy ) te na regeneracje nerwów ? 
Ja osobiście brałem te strzały ale na nie nie stety nie podziałało, zresztą neurolog sam powiedział, że tylko u 50% pacjentów widać po nich efekty..
Ja także bym poszedł na rezonans górnych odcinków kręgosłupa, a potem można myśleć dalej, bo tak to ciężko stwierdzić co może być przyczyną. 
Poszukaj może jakiegoś masażysty w okolicy, jak będzie dobry to może pomóc 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016