Skocz do zawartości

Zdjęcie

ucisk w gardle

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

soobol2

soobol2
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 2
Od wczoraj czuje ucisk w gardle\krtani przy przełykaniu. Zaczelo sie to po grze w pilke, poszedlem sie napic wody i juz wtedy poczulem ten bol, trudnosc w przelkniecu. Wie ktos co to moze byc? Pierwszy raz mam takie cos i mam nadzieje ze przejdzie szybko :)

Aga

Aga
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 186
  • LocationCzaniec

Zaziębiłeś gardło :) Gdy byłeś przegrzany napiłeś się zimnego i nabawiłeś się zapalenia gardła :)  

>>>> moja przemiana <<<<

>>>> mój dziennik treningowy <<<<

>>>> instagram <<<<

soobol2

soobol2
  • Autor tematu
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 2
Uff juz sie balem bo jak wpisalem te objawy w google to wyskoczyly mi problemy sercowe, z tarczyca, nerwowe itd :D

johan

johan
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 19

Szukaj informacji zdrowotnych w googlach to daleko zajdziesz ;p Weź coś na gardło, tantum werde, strepsils czy coś i czekaj. Jeśli nie przejdzie w przeciągu 2 dni, nie ma co czekać i najlepiej iść do doktora, może to być angina. Miałem tak tydzień temu, troche bolało mnie gardło, myślałem że przejdzie a tu angina. 

OYG3LZY.png

Kooneser

Kooneser
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 80
Mogą to byc objawy na tle nerwowym albo coś Ci wleciało albo jeszcze cos innego.. skad mamy wiedziec, slabo sprecyzowales pytanie.

Drozdka

Drozdka
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Też polecam na tego typu problemy TantumVerde http://www.tantumverde.pl/, wystarczy spryskać (jeżeli wybierasz formę w aerozolu) i powinno w szybkim tempie "odpuścić". W porównaniu z tego typu innymi lekami, to jego działanie jest naprawdę silne, a lepiej szybko się pozbyć uciążliwego ucisku, niż czekać, aż się rozwinie w coś poważniejszego.

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 14
  • LocationWarszawa

Ucisk w gardle może mieć milion przyczyn. Poczekaj kilka dni i jak nie przejdzie to napisz - może być to coś poważniejszego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016