Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trec - S.A.W. - opinie

trec s.a.w. s.a.w. opinie trec s.a.w. opinie saw opinie trec saw opinie saw trec opinie s.a.w. trec opinie przedtreningówka trec

• Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

Buzz Astral

Buzz Astral
  • Tytuł: Dzik
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 22

Składowo dobre pre, choc wiadomo na kazdego działa co innego. Mnie troche pobudziło i zmotywowało do działania choc nie ma co porównywać do np pre od Doriana. Jak na początek polecam, smak okej.

Ravus

Ravus
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

No więc tak, postanowiłem spróbować jakiejś przedtreningówki, jako że był to mój pierwszy raz wybór padł właśnie na SAW. Jedyne suplementy jakie kiedykolwiek używałem, to Multi Pack, jakieś pół roku temu poszło opakowanie Herbal Energy, no i 1 pucha Whey 100. Kawy nie piję, nie ćpam, więc wydawało mi się, że właśnie ten preparat wystarczy. 

Co do SAW:

- rozpuszczalność bardzo dobra

- smak super

- jakiekolwiek działanie pobudzająco - pompujące: BRAK 

Porcja jaką wziąłem to 10g.

Podsumowując - jeśli ktoś szuka soczku o dość ciekawym smaku, to polecam, jeśli zaś przedtreningówki, to radzę rozejrzeć się za czymś innym.

MMMaru

MMMaru
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 750
  • LocationSin City

S.A.W średniawka. IDEALNY dla ludzi którzy pierwszy raz będą mieli styczność z PRE. Czyli idealny pre na pierwszy raz.

Ogólnie szału nie ma. Nie odczuwałem nawet podwójnych dawek.

INSTAGRAM >https://www.instagram.com/maru.94/<

Snap >marek_wuer<

Długa jest sztanga, gra świeczki warta

DietaNaMase

DietaNaMase
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 1
A co myślicie o ostrovit pump pre workaut formula ? :D

Ghost91

Ghost91

SAWa zjadłem już z 3 puszki. To mój pierwszy tego typu wybór i przy nim pozostałem. Nie mam problemu z żołądkiem czy koncentracją. Serce jak najbardziej OK, głowa też. Potliwość wyższa niż zwykle ale mi to nie przeszkadza. Bardzo fajnie na mnie działa, jest delikatny w działaniu przez co można płynnie balansować aby dobrać dawkę dla siebie. Smak niezły. Ja ze swojej strony polecam (amator, treningi siłowe, 90kg masy 24 lata)

Fenox

Fenox

2/10

Rotand

Rotand

Na mnie również wcale to nie działa, 20g czasem nawet więcej i nie czuję absolutnie żadnej różnicy. Mooooże trochę więcej żył, ale pewnie to sobie wkręcam. Na plus z pewnością smak. W moim przypadku i tak ciężko z działaniem jakichkolwiek przedtreningówek, próbowałem też Napalmu i nic. Ciekawi mnie tylko czy po Jack3d bym biegał po ścianach :D oczywiście po wersji sprzed zmian

vlood

vlood

Słabe jeśli chodzi o pobudzenie, natomiast pompe troche zwieksza ale takze nie duzo, wiec jak ktos lubi wydawac bez sensu pieniadze to polecam :).

SoVa

SoVa
  • Reputacja: 2

Zabawne, że ile ludzi tyle opinii :) Teoretycznie powinno na każdego działać tak samo.

Ja polecam - mam po tym zawsze fajne skupienie i mogę nieco więcej na treningu. W smaku z wodą tak sobie, ale... wyczaiłem, że mieszając z sokiem z biedry o smaku "granat" wychodzi mega :D

Bigbuddy

Bigbuddy
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Kiedyś brałem, i nawet spoko. Podobało mi się to, że dobrze się rozpuszcza, smakuje też nieźle i fajnie podnosiło motywację i chęci na trening. Niestety minus taki, że musiałem zwiększać dawki co jakiś czas bo szybko się przyzwyczajałem do niej. Nie wiem jak teraz ma się to do tej przed treningówki.

Quar

Quar
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 17

0/10 moc (pobudzenie etc.)

8/10 smak

no niestety moje receptory są już zniszczone  :lol:

StefanS

StefanS

Jak dla mnie dobra przedtreningówka - brałem ją na samym początku przygody z siłownią i bardzo fajnie się sprawdziła - robiło sie treningi nóg po 2 godziny :D

Gorylla

Gorylla

Przedtreningówka dobra, ale jedynie dla początkujących

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016