Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olimp - Vita-Min Multiple Sport - opinie

witaminy minerały witaminy i minerały olimp witaminy i minerały olimp witaminy olimp witaminy opinie vita-min opinie witaminy olimp opinie tanie witaminy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

WK ROBERCIK

WK ROBERCIK
  • Tytuł: Administrator
  • Grupa: Ekipa
  • Reputacja: 113

AKTUALNA CENA

abdd6b1f0e23395e1e41f9cccff2379b_200x200

Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kap.

1 MC KAPSUŁKA CHELA-MIN - MINERAŁY W POSTACI CHELATÓW "ALBION" NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA FORMA MINERAŁÓW

2 MC KAPSUŁKA VITA-PLEX - SKONCENTROWANE WITAMINY Z KOMPLEXEM HEPA PROST DETOX UMOŻLIWIAJĄCYM REGENERACJĘ I OCHRONĘ WĄTROBY ORAZ PROSTATY

OLIMP Vita-Min Multiple Sport- to kompleksowa kompozycja witamin ( Vita-Plex) wraz z kompleksem specjalnych ekstraktów( HEPA-PROST DETOX ) wpływających na regenerację /ochronę wątroby i prostaty.
W skład zestawu wchodzi druga kapsułka ( Chela-Min ), z wysoko przyswajalnymi , najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie chelatów aminokwasowych firmy ALBION?. Oba kompleksy Vita-Plex oraz Chela-min ułatwiają pokrycie podstawowego zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obarczonego ciężkimi wysiłkami fizycznymi.

Chelatowanie minerałów to niezwykle istotny proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne, np. aminokwasy, umożliwiający dobre wchłaniane pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz ich dystrybucję do przebiegających z ich udziałem czynności życiowych. Minerały z prostych związków nieorganicznych są w zasadzie NIEPRZYSWAJALNE, a wchłaniają się jedynie na tyle, na ile będą zdolne tworzyć chelaty ze składnikami równolegle pobieranego pożywienia.

Badania naukowe udowodniły, że stanowiące systematyczne uzupełnienie sportowej diety:

- witaminy i chelatowane składniki mineralne ułatwiają rozwój zdolności wysiłkowych
- flawonoidy i terpenoidy z miłorzębu japońskiego i owoców cytrusowych usprawniają krążenie krwi, zwiększają koncentracjęi wydolność psychoruchową oraz eliminują wolne rodniki
- flawonolignany z ostropestu plamistego wspomagają prawidłową czynność wątroby, umożliwiając właściwe wykorzystanie składników budulcowych i energetycznych pożywienia
- polifenole i fitosterole z palmy sabałowej, dyni i pokrzywy wspomagając czynności układu hormonalnego, związane z mechanizmami adaptacji wysiłkowej
- kwas alfa liponowy ALA wspomaga czynności wątroby, ułatwia wnikanie składników energetycznych do tkanki mięśniowej oraz ich metabolizm z pozyskaniem energii użytecznej
- Piperyna (Bioperine) z pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie z przewodu pokarmowego wszystkich składników pokarmowych w tym aktywnych składników preparatu.

Zalecane dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka VITA - PLEX, oraz 1 kapsułka CHELA-MIN, 1 raz dziennie po posiłku głównym.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych lub hamujących agregację płytek krwi przed spożyciem produktu należy skontaktować się z lekarzem. Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią.

AKTUALNA SUPLEMENTACJA
BETAALANINA
MONO
BIAŁKO1
BIAŁKO2
OMEGA3

Piechu

Piechu
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 612

Moim zdaniem jak ktoś ma dobrą dietę to te witaminy są za mocne i nie warto przepłacać.

Mój DT - zapraszam!

http://www.wkforum.p...-roztrenowaniu/

Arczi

Arczi
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 59

Jesli dostarczamy tez witamin z pozywienia, to starcza zwykle witaminy w kapsulkach za pare zl na luzie, ktore dostarczaja te najwazniejsze. Ale jesli ma sie hajs to czemu nie, moze cos da :D

tomeczekpiotr

tomeczekpiotr
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 79
  • LocationSkarżysko-Kamienna

zajebiste są, dawki kurewskie :) bralem juz z 10 opakowań :D uzupełnienie diety piękne

Goku

Goku
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 89

Mam jeszcze 2 paczki, polecam jak najbardziej, najlepsze to chyba oddawanie meczu na zielony kolor :P

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Dołączona grafika

Piechu

Piechu

Mam jeszcze 2 paczki, polecam jak najbardziej, najlepsze to chyba oddawanie meczu na zielony kolor :P

No i właśnie bez sensu je brać, bo wysikujesz te wszystkie nadmiarowe witaminy ;) Bez sensu przepłacać, lepiej kupić jakieś najtańsze Centrum w aptece a resztę zainwestować w coś innego.

Mój DT - zapraszam!

Korni

Korni
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 8

Witaminy jak każde inne witaminy, w celu oszczędności używam teraz Kompleksu witamin z Biedronki, skład nie wiele uboższy, a cena o niebo niższa :)

Goku

Goku
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 89

Witaminy jak każde inne witaminy, w celu oszczędności używam teraz Kompleksu witamin z Biedronki, skład nie wiele uboższy, a cena o niebo niższa :)

Na pewno nie, zobacz skąd pochodzą dane minerały i witaminy, z źródeł które ciężko przyswaja nasz organizm np. z jakiś skał ;)

No i właśnie bez sensu je brać, bo wysikujesz te wszystkie nadmiarowe witaminy ;) Bez sensu przepłacać, lepiej kupić jakieś najtańsze Centrum w aptece a resztę zainwestować w coś innego.

Nie do końca, dawki są w w tabletkach bardzo wysokie i przez to wysikujesz witaminy, ale te co mają się wchłnąć to się wchłoną, natomiast jeśli chodzi o te najtańsze to się w ogóle praktycznie nie przyswajają(około 1/2%) ;) Z resztą ten kolor moczu powoduje głównie Selen z tego co się orientuje ;)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Dołączona grafika

Piechu

Piechu

Moim zdaniem takie silne witaminy są dobre dla kogoś kto je same śmieci albo na kaca...

Mój DT - zapraszam!

kt-

kt-
  • Reputacja: 3

dobra sprawa i dobra cena, biore caly czas. polecam

Kopas

Kopas
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0
Najlepszy zestaw jaki znam.

Mateooshoosh

Mateooshoosh
  • Reputacja: 2

Bardzo dobry produkt, szczególnie pomocny w okresie zimy.

Spejson92

Spejson92
  • Reputacja: 3
  • LocationCzęstochowa

Najlepsze składowo witaminy na rynku bardzo dobrze zapobiegają lekkim przeźiębieniom a o kolor moczu nie ma się co martwić %) 

matijose

matijose
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 25

A ja się zajebiście po nich czuje..samopoczucie super

Dżjordżjo Ołdaczi

Dżjordżjo Ołdaczi
  • Grupa: Zbanowany
  • Reputacja: 34
Zajebiste witaminki,nie ma nad czym sie rozczulac

Bolek44

Bolek44
  • Reputacja: 35

Chyba najlepsze witaminki na rynku i cena jest także przystępna :D

WK PONCZEK

WK PONCZEK
  • Tytuł: Administrator
  • Grupa: Administrator
  • Reputacja: 375

Ja jednak jestem zwolennikiem warzyw/owoców, przynajmniej jest pewność, że przyswajamy te mikroelementy ;p

- Najpyszniejsze białko bit.ly/dobrewhey

pozostałe suple:

- Cytrulina
- Kreatyna mono

wasylewski

wasylewski
to nie jest żaden fejk, jeśli chcecie wziac udzial w konkursie o suple (oczywiście za free) to wejdzcie na ta strone, ja raz wygrałem na tej stronie komplet kreatyny dlatego ją polecam! http://suple.konkurs1.pl/

angela111

angela111

Mam nadzieję, że piszę w dobrej kategorii...Czy ktoś może się wypowiedzieć nt. olimp tcm? Chce zwiększyć intensywność ćwiczeń i zastanawiam się czy to mi pomoże zwiększyć wydolność. Planuję zrzucić kilka kg na wiosnę i rozglądałam się po sklepach internetowych. Na http://suplementyisport.pl/ znalazłam to w fajnej cenie. Polecacie? Proszę o pomoc.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: witaminy, minerały, witaminy i minerały, olimp witaminy i minerały, olimp witaminy, olimp witaminy opinie, vita-min opinie, witaminy olimp opinie, tanie witaminy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016