Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kreatyna - wszystko dotyczące suplementu nr 1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
295 odpowiedzi w tym temacie

First Mass

First Mass
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1

suplementuj przez cały rok w dawce 1g/10kgmsc i tylko w DT. niema sensu robic tych " cykli " . mozesz sobie robic przerwy powiedzmy 2 na cały rok :P

powinienies widziec na samej gorze byl taki film 
obejrzyj.

Gość_wlAristo_*

Gość_wlAristo_*

tylko czy nie lepiej zrobić 2 'cykle' jak już będę na masie niż 1 na reversie i 1 na masie? chce po prostu wziąć max co może mi dać kreta :)

Cykle? hehe. Szkoda czasu, żeby cyklicznie brać kreatynę.

Jszulc94

Jszulc94
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 2

Pytanie do bardziej doświadczonych ..

Ćwiczę na siłowni około 2-3 miesiące wcześniej trenowałem kalistenike (1-2 lata z przerwami) robię teraz redukcje a po przejściu na masę zmieniam na trening z większa objętością.

Kiedy zacząć brać kreatynę?

Zacząć już żeby wspomóc się przy redukcji?

Kiedy przejdę na masę?

A może dopiero kiedy poczuje stagnacje to wtedy zacząć?

Jak pisałem typowo na siłowni mam mały staż i doświadczenie ale z treningiem siłowym w postaci kalisteniki (kiedyś już brałem jeden cykl kreatynowy) już dużo więcej i za bardzo nie wiem co robić ?

Pozdrawiam :)

bilon020

bilon020
  • Reputacja: 1

Siema, jaką kreatyne polecicie dla początkującego? Czy taka będzie dobra?

http://www.kulturyst...CFYUSwwodjtwMIQ

albo polećcie jakąś inną

Dexios

Dexios
  • Reputacja: 15

Początkującemu nie jest potrzebna kreatyna.

jaworzanskikoks

jaworzanskikoks

Siema, mam pytanie jeśli zrobiłem już jeden cykl na mono Universal i po czasie chcę zrobić drugi to czy również moge siegnac po tą sama kreatynę czy lepiej zmienić na jakaś inna, pytam bo byłem bardzo zadowolony po universalu i chciałbym siegnac po niego jeszcze raz :)

Gość_wlAristo_*

Gość_wlAristo_*

Siema, mam pytanie jeśli zrobiłem już jeden cykl na mono Universal i po czasie chcę zrobić drugi to czy również moge siegnac po tą sama kreatynę czy lepiej zmienić na jakaś inna, pytam bo byłem bardzo zadowolony po universalu i chciałbym siegnac po niego jeszcze raz :)

A dlaczego nie? Poza tym jaki sens jest zmiany? Universal IMO najlepszy wybór.

DżonyBrawo

DżonyBrawo
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

A co powiecie na temat tej kreatyny?

http://sklep.kfd.pl/...rat-p-4139.html

olaboga

olaboga
  • Reputacja: 3

Wolał bym ostrovita w tej samej cenie

Tomi 33

Tomi 33
siły
L-glutamina pobudza bezpośrednio przyrost masy mięśniowej.
Glikogen wiąże w komórkach wodę, co także wiąże się ze zwiększoną objętością i napięciem wewnątrzkomórkowym. Glikogen dostarcza również energii dla wysiłków siłowych i wytrzymałościowych[/quote]

Czym się wspomagać przy kreatynie?
Aby kreatyna szybciej się transportowała jest potrzebny tzw. "wyrzut insuliny", wywołać go mogą węglowodany (carbo- po treningu uzupełnia glikogen mięśniowy, dextrose ), kwas alfa liponowy(ALA), tauryną. Aby trzustka produkowała insuliny niezbędny jest cynk. Niedobór tego pierwiastka pogarsza wchłaniana do komórek wartości odżywcznych, wtedy nie kreatynie nieoptymalnie jest magazynowana. Musisz dostarczać cynk, aby produkować insulinę. Podstawą sprawą w trakcie cyklu jest dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i minerałów, tutaj polecałbym zestaw Olimpu dla sportowców w kapsułkach.
Kreatyna, tauryna i L-glutamina zwiększają objętość komórek, poprawiając ich uwodnienie.Zyskujesz w ten sposób:
-zwiększone napięcie wewnątrzkomórkowe – pobudzona to przyrost mięśni
-silniejszą pompę
-pełniejsza komórka, posiada bardziej elastyczne składniki
-dzięki temu większa sprężystość i więcej siły
L-glutamina pobudza bezpośrednio przyrost masy mięśniowej.
Glikogen wiąże w komórkach wodę, co także wiąże się ze zwiększoną objętością i napięciem wewnątrzkomórkowym. Glikogen dostarcza również energii dla wysiłków siłowych i wytrzymałościowych

MAM PYTANIE????? Ile razy dzie

Kokosz

Kokosz

Siemano, bez zbędnego pierd*lenia. Mam zamiar kupić podstawowe suple, białko i jabłczan, warto coś oprócz tego jeszcze kupować?

Bigbuddy

Bigbuddy

Na początku faktycznie najlepiej trenować na "sucho" ewentualnie potem, można dorzucić kreatynę. Ja zawsze preferowałem 100% Creatine Scitec'a bo tania i dobra, no i mono, jakoś innych form nie trawię. To tak samo jak nie rozumiem "fazy nasycenia", znaczy się, rozumiem, ale dla mnie to bez sensu. Dużo ludzi robi z kreatyny coś a'la steryd, a jak wiemy, kreatyna ma inne zastosowanie i działanie.

treningok

treningok
  • Grupa: Zbanowany

Ranking kreatyny , najlepsza kreatyna

Marzec_Adam

Marzec_Adam

​Może ktoś będzie miał ochotę przeczytać... https://www.budujmas...wanie-brac.html mnie się wydaje calkiem wyczerpujący ten artykul, z niego się dowiadywałem na starcie co i jak.

maciek5116

maciek5116

Witam mam pytanko.

Kolega dał mi pół puchy kreatyny cm3 a jestem na redukcji aktualnie ważę 83kg nie mam zbytnio siły bo cały czas redukuję (kiedyś ważyłem 110kg) a do tego zostało mi trochę "luźnej" skóry w okolicach piersi i na dole brzucha.

Dalej chciałbym redukować tak do około 75kg czy branie kreatyny w tym okresie redukcyjnym mogłoby poprawić mój ogólny wizerunek ciała (może na tą luźną skórę by jakoś wpłynęło) i czy nie zaburzyłoby redukcji bo chciałbym że jako tako waga spadała?

Proszę o odpowiedź,

pozdrawiam.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 328
  • LocationKraków

nie zaburzy redukcji, ale nie poprawi wizualnie ciała. Pomoże utrzymać siłe- więc myślę, warto skorzystać 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016